1. Bankinis pavedimas:
Gavėjas: "Otera LT", UAB
Ats. sąskaitos nr.: LT933500010002090649
Bankas: Paysera
Banko kodas: 73000
Mokėjimo paskirtis: [Jūsų užsakymo numeris]


2. Atsiskaitymas grynais/kortele:

2.1. Pasirinkus pristatymą per LPEXPRESS terminalą atsiskaitymas papildomai nėra apmokestinimas. Terminaluose galite atsiskaityti tik kortele.
2.2. Atsiskaitant už prekes pasirinkus pristatymo būdą "Lietuvos paštas" yra taikomas išpirkos mokestis. Tarifas už vieną siuntą: 3 proc. siunčiamos sumos, bet nemažiau kaip 2,90 Eur, ir nedaugiau kaip 57,92 Eur.
2.3. Atsiimant prekes iš mūsų pardavimo taško šiuo metu galima atsiskaityti tik grynais.


3. Paysera – elektroninė atsiskaitymų sistema, apjungianti skirtingus atsiskaitymo būdus: per Paysera sistemą, elektroninę bankininkystę, grynaisiais, mokėjimo kortelėmis, SMS žinutėmis.
Paysera siūlo nemokamą daugiavaliutę sąskaitą, kurią atsidaryti ir papildyti užtrunka vos kelias minutes. Taip pat greitus ir saugius atsiskaitymus internetu, už kuriuos pirkėjui grįžta išleistos sumos dalis. Paysera suteikia galimybę naudotis ir patogia mobiliąja pinigine, kuri dar labiau palengvina atsiskaitymus tiek internete, tiek fizinėse vietose. Atsiskaitykite per Paysera – tai greita, modernu ir naudinga. Už kiekvieną atsiskaitymą pirkėjui į Paysera sąskaitą grįžta iki 1% sumos, sumokėtos už prekes ar paslaugas.